SOCKET SET SCREW FLAT POINT ALLOY PLN UNC 1/2''-13X2''
SOCKET SET SCREW FLAT POINT ALLOY PLN UNC 1/2''-13X2''
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 2" |
| Thread | 1/2" |
| Thread pitch | 13tpi |
| Thread type | UNC |
| Type | Flat Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSFPC120200
SKU: 603390
Product Code: SSFPC120200
SKU: 603390
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$13,319.04 Per 100
Ex Tax: $12,108.22
Box Quantity: 50Ex Tax: $12,108.22
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



