SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M12-1.75 X 20MM
SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M12-1.75 X 20MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 20mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm12/20K |
| Spec 1 | Iso 4029 / Alloy Steel |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Knurl Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSKPM120020
SKU: 821192
Product Code: SSKPM120020
SKU: 821192
All Stores Availability:
78 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,834.67 Per 100
Ex Tax: $1,667.88
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,667.88
Qty:
- OR -



