SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M4-0.70 X 20MM
SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M4-0.70 X 20MM
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 20mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm4/20K |
| Spec 1 | Iso 4029 / Alloy Steel |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
| Type | Knurl Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSKPM040020
SKU: 821030
Product Code: SSKPM040020
SKU: 821030
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,216.55 Per 100
Ex Tax: $1,105.95
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,105.95
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



