SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M5-0.80 X 12MM
SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M5-0.80 X 12MM
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 12mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm5/12K |
| Spec 1 | Iso 4029 / Alloy Steel |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
| Type | Knurl Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSKPM050012
SKU: 821052
Product Code: SSKPM050012
SKU: 821052
All Stores Availability:
3110 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$746.39 Per 100
Ex Tax: $678.54
Box Quantity: 100Ex Tax: $678.54
Qty:
- OR -



