SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M6-1.00 X 5MM
SOCKET SET SCREW KNURL POINT PLN M6-1.00 X 5MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5mm |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
| Type | Knurl Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSKPM060005
SKU: 821065
Product Code: SSKPM060005
SKU: 821065
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$339.23 Per 100
Ex Tax: $308.39
Box Quantity: 100Ex Tax: $308.39
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



