SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 1-1/2
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 1-1/2
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/2" |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC120150
SKU: 605388
Product Code: SSOPC120150
SKU: 605388
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$13,494.82 Per 100
Ex Tax: $12,268.02
Box Quantity: 100Ex Tax: $12,268.02
Qty:
- OR -



