SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 1-1/4
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC120125
SKU: 605387
Product Code: SSOPC120125
SKU: 605387
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$11,601.74 Per 100
Ex Tax: $10,547.04
Box Quantity: 100Ex Tax: $10,547.04
Qty:
- OR -



