SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/2
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/2
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/2" |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC200150
SKU: 605462
Product Code: SSOPC200150
SKU: 605462
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$34,095.59 Per 100
Ex Tax: $30,995.99
Box Quantity: 50Ex Tax: $30,995.99
Qty:
- OR -



