SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1 INCH
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1 INCH
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1" |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC200100
SKU: 605458
Product Code: SSOPC200100
SKU: 605458
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$26,755.21 Per 100
Ex Tax: $24,322.92
Box Quantity: 50Ex Tax: $24,322.92
Qty:
- OR -



