SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/8 X 5/16
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/8 X 5/16
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5/16" |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC100031
SKU: 605294
Product Code: SSOPC100031
SKU: 605294
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,322.11 Per 100
Ex Tax: $2,111.01
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,111.01
Qty:
- OR -



