SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/8 X 7/8
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 3/8 X 7/8
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 7/8" |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC100088
SKU: 605305
Product Code: SSOPC100088
SKU: 605305
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$3,996.95 Per 100
Ex Tax: $3,633.59
Box Quantity: 100Ex Tax: $3,633.59
Qty:
- OR -



