SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/16 X 1-1/2
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/16 X 1-1/2
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/2" |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC080150
SKU: 605271
Product Code: SSOPC080150
SKU: 605271
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$7,577.35 Per 100
Ex Tax: $6,888.50
Box Quantity: 100Ex Tax: $6,888.50
Qty:
- OR -



