SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/16 X 3/4
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/16 X 3/4
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 3/4" |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC080075
SKU: 131154
Product Code: SSOPC080075
SKU: 131154
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,843.38 Per 100
Ex Tax: $2,584.89
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,584.89
Qty:
- OR -



