SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 5/8
SOCKET SET SCREW OVAL POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 5/8
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5/8" |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Oval Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSOPC160063
SKU: 605421
Product Code: SSOPC160063
SKU: 605421
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$13,259.13 Per 100
Ex Tax: $12,053.75
Box Quantity: 50Ex Tax: $12,053.75
Qty:
- OR -



