SOCKET SHOULDER SCREW ALLOY PLN BSW 5/8 X 1-3/4
SOCKET SHOULDER SCREW ALLOY PLN BSW 5/8 X 1-3/4
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Shoulder |
| Length | 1-1/8" |
| Quick find or apn | Hw58/134 |
| Spec 1 | Bs2470 / Alloy |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSHPW160175
SKU: 853166
Product Code: SSHPW160175
SKU: 853166
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$62,505.70 Per 100
Ex Tax: $56,823.36
Box Quantity: 25Ex Tax: $56,823.36
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



