SOCKET SHOULDER SCREW PLN 12MM X 20MM M10-1.50
SOCKET SHOULDER SCREW PLN 12MM X 20MM M10-1.50
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Shoulder |
| Length | 20mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Hm12/20 |
| Spec 1 | Iso 7379 H8 / Class 012.9 |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSHPM120020
SKU: 537192
Product Code: SSHPM120020
SKU: 537192
All Stores Availability:
559 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$12,790.64 Per 100
Ex Tax: $11,627.85
Box Quantity: 25Ex Tax: $11,627.85
Qty:
- OR -



